Jak grać w GTA Online, by wycisnąć z rozgrywki jak najwięcej?

Nie wiesz, jak grać w GTA Online? Dopiero zaczynasz i nie umiesz rozkręcić interesu? A może już osiągnąłeś przestępczy sukces i dopada cię nuda? Zebraliśmy kilka interesujących sposobów na grę w Grand Theft Auto Online – zobacz, co możesz robić w trybie wieloosobowym, żeby wycisnąć z gry Rockstara wszystkie soki.

Grand Theft Auto Online to gigantyczny plac zabaw pełen masy możliwości spędzania wolnego czasu. Wielu nowych graczy może czuć się trochę przytłoczonych, tym szerokim wachlarzem opcji. W artykule przybliżymy nowym graczom różne koncepty, jak grać GTA Online i jak odnaleźć się w miejskiej dżungli Los Santos. Podpowiemy też, co można robić w Grand Theft Auto Online, kiedy już spełnisz się jako przestępca i zwykłe wykonywanie akcji przestanie cię satysfakcjonować. 

jak grać w gta online nowi gracze

Jak grać w GTA Online – masa opcji dla nowych graczy

Trafiając do świata Grand Theft Auto Online, masa możliwości, jakie oferuje gra, jest dla nas niedostępna. W grze wszystko kosztuje, toteż dobrym pomysłem byłoby rozpocząć od zarabiania pieniędzy. Na początek świetnie sprawdzi się branie udziału w akcjach i napadach organizowanych przez innych graczy. Misje od Kontaktów – jak Martin Madrazo – także są dobrym sposobem na pierwszy zastrzyk gotówki. Jak grać w GTA Online, na samym początku? Tak, by zarabiać pieniądze – jak dokładnie to zrobić, przeczytasz w naszym poradniku.

Zarabianie zarabianiem – ale mówiąc, jak grać w GTA Online – nie można zapomnieć o absolutnych podstawach, jak zaopatrzenie się w osobisty pojazd o odpowiedniej mocy (w grze znajduje się wiele przyzwoitych, darmowych modeli), czy odpowiednie uzbrojenie i kamizelka kuloodporna. Bez takiego przygotowania, wykonywanie poszczególnych misji i branie udziału w akcjach może być lekko… uciążliwe. Jednocześnie pamiętaj, żeby w miarę możliwości oszczędzać pieniądze – czas na szał wydawania będzie później. 

tuning samochodów Ford Mustang

Jak grać w GTA Online, gdy już spełnisz się jako biznesmen i przestępca?

Co można robić w GTA Online, gdy już osiągniesz finansowy sukces i wszystkie opcje staną przed tobą otworem? Do roboty jest naprawdę wiele – i mimo, że sporo z tych rzeczy wydaje się być oczywiste – pod natłokiem wielu możliwości łatwo zapomnieć o części z nich. Przypominamy, jak grać w GTA Online, żeby się nie znudzić.

Zrób sobie auto

Grand Theft Auto Online posiada 665 unikalnych samochodów, z których wiele zasługuje na szczególną uwagę. Już domyślne opcje tuningu w Los Santos Customs pozwalają na znaczne upiększanie pojazdów – mimo to, niektóre samochody mogą się pochwalić jeszcze większą liczbą unikalnych opcji tuningu. Wybrane samochody – udając się do warsztatu Benny’s Original Motor Works - możemy ulepszyć do specjalnych wersji, które mają jeszcze bardziej rozbudowane możliwości tuningu. Możemy zmienić je kompletnie – od felg, przez detale karoserii, po kolor i rodzaj deski rozdzielczej. Jeżeli nie wiesz, jak grać w GTA Online – odbudowywanie w grze klasyków światowej motoryzacji jest dobrym pomysłem.

jak grać w gta online samochód

Kluby nocne to fajna sprawa

Wprowadzony kilka lat temu, dodatek After Hours to masa genialnej treści. Dzięki niemu możemy zakładać w Los Santos w pełni działające kluby nocne. Co ciekawe – dodatek umożliwia nam „zatrudnianie” prawdziwych DJów, jak Solomun, Tale of Us, czy Black Madonna. Jeśli nie wiesz jak grać w GTA Online - zakładanie klubów i wykonywanie związanych z nimi zajęć dostarczy Ci dziesiątki godzin dodatkowej rozgrywki. Poza byciem klubem nocnym, nowy przybytek jest też magazynem nielegalnych towarów, który działa trochę tak, jak bunkier.

klub nocny w gta online

Sprawdź się na Arenie Wojny

Dodatek Arena War dał nam możliwość uczestnictwa w istnych igrzyskach śmierci, w genialnym klimacie Mad Maxa. Zostań gwiazdą telewizyjnego show i zmiażdż swoich wrogów przy użyciu specjalnie zmodyfikowanych pojazdów. Arena Wojny to wiele godzin pasjonującej rozgrywki – nie tylko radość z rywalizacji, ale także z modyfikacji unikalnych samochodów. Nic nie stoi na przeszkodzie by opancerzony samochód sportowy wyposażyć w pełen wachlarz uzbrojenia. A! No i takie pojazdy, zmodyfikowane specjalnie do walki na Arenie Wojny, mogą zostać użyte także jako normalne pojazdy osobiste. Jak grać w GTA Online na Arena War? Zadzwoń do Bryony w grze – ona wszystko wyjaśni.

arena war poster arena wojny gta online

Dużo jest sposobów, jak grać w GTA Online. Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w Los Santos, czy już dawno zjadłeś zęby na prowadzeniu wirtualnych, nielegalnych biznesów, GTA Online zawsze ma coś, czym może cię zaskoczyć.