w

Jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia?

Jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia? W poniższym poradniku wyjaśnimy wszystko co musisz wiedzieć o dodanym w ostatniej aktualizacji, nowym sprzęcie do zbierania dowodów, oraz wyjaśnimy jak używać dots Projector Phasmophobia.

D.O.T.S Projector to nowe urządzenie służące do zbierania dowodów na istnienie ducha w Phasmophobia. Dots emituje światło, którego projekcja wyświetla się na ścianach w formie zielonych kropek. Ten typ sprzętu może być mocowany na ścianach, podłodze, a nawet na meblach. Jak używać D.O.T.S Projector? Żeby maksymalnie ułatwić sobie korzystanie z urządzenia, najlepiej zabrać ze sobą jak największą jego ilość, a następnie gęsto porozstawiać w pokoju ducha.

DOTS PROJECTOR

Phasmophobia DOTS Projector – jak używać

Urządzenie emituje światło w znacznie ograniczonym zakresie, toteż użycie więcej niż jednego, znacznie zwiększy nasze szanse na skutecznie zebranie dowodu. Sytuacji nie ujawnia fakt, że aktywność ducha widziana poprzez D.O.T.S Projector, jest bardzo mizerna i niezwykle trudna do zauważenia gołym okiem. Jeżeli dany duch może być widoczny na świetle emitowanym przez to urządzenie – to zauważalne będą tylko lekkie kontury postaci, która szybko przechadza się po pokoju.

jak działa DOTS Projector Phasmophobia

Żeby łatwiej używać D.O.T.S Projector w Phasmophobia, możemy rozłożyć urządzenie w pokoju ducha, zainstalować kamerę z dobrym polem widzenia i oddalić się do vana, celem obserwowania pokoju. Po włączeniu night vision na kamerze w vanie będzie dużo łatwiej zauważyć aktywność ducha używając D.O.T.S Projector.

Konieczne będzie też drobne skupienie z naszej strony. Duch widoczny na DOTS Projector zostawia bardzo słabo widoczny ślad. Znalezienie ducha za pomocą emitera kropek, to zadanie porównywalne z szukaniem Ghost Orb. Jednak korzystanie z kamery nie jest niezbędne (z wyjątkiem Goryo – jego przejście przez światło emitera kropek jest niewidoczne gołym okiem) – jeżeli ktoś ma wprawne oko, w przypadku większości duchów, można używać D.O.T.S Projector bez pomocy kamery.

Mamy nadzieję, że jasno wyjaśniliśmy jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia. Urządzenie weszło do gry wraz z dużą aktualizacją – Phasmophobia Exposition.

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

among us jak być impostorem

Jak być impostorem w Among Us?

DBD co daje prestiż

DBD Co daje prestiż?