w

Dlaczego warto zdecydować się na zakup serwera Dell T330?

Współczesny pracownik większość czynności wykonuje przy użyciu komputera. W momencie, gdy nie mielibyśmy do dyspozycji urządzenia tego typu, nie moglibyśmy wykonać większości powierzonych zadań.

Współczesny pracownik większość czynności wykonuje przy użyciu komputera. W momencie, gdy nie mielibyśmy do dyspozycji urządzenia tego typu, nie moglibyśmy wykonać większości powierzonych zadań. Serwer tower Dell T330 dedykowany jest firmom bądź instytucjom, które obsługują dużą liczbę komputerów. Sprzęt ten pozwala działać im wydajniej i efektywniej.

Serwer Dell T330

Serwer Dell T330 o budowie typu tower

Prowadzenie działalności na większą skalę wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest konieczność wyposażenia pracowników w sprzęt dobrej jakości, który umożliwi im wykonywanie czynności pracowniczych. Jeżeli w firmie zatrudnionych jest wiele osób, a stanowisko każdej z nich opiera się na komputerze, oznacza to, że każdego dnia gromadzone są ogromne ilości danych. Przepływ informacji pomiędzy danymi urządzeniami może utrudniony, jeżeli nie mamy dyspozycji serwerów.

Serwer tower stworzony został z myślą o wymagających środowiskach. Jego budowa przypomina tradycyjny komputer PC, może on zatem być umieszczony zarówno w szafie serwerowej, jak i również bezpośrednio na podłodze. Sprawdzi się szczególnie w małych oraz średnich firmach, które pragnął usprawnić pracę, a tym samym zwiększyć swoje zyski. Model Dell T330 wyposażony został w nowoczesny procesor Intel oraz wysoce skalowalną pamięć DDR4. Oba te parametry sprawiają, iż urządzenie pracuje znacznie wydajniej w porównaniu do innych modeli. Serwer posiada dodatkowe zasilanie, zatem w sytuacji nieoczekiwanej awarii, jest w stanie poradzić sobie z trudnościami. Dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania aż 8 dysków twardych – w tym dysk SAS i SSD.

Atrakcyjne parametry i cechy charakterystyczne urządzenia

Atutem jest również możliwość zdalnego sterowania urządzeniem, opcja ta sprawdzi się doskonale w przypadku obsługi oddziałów firm, niezależnie od umiejscowienia. Na uwagę zasługuje również pamięć DDR4 skalowalna do 64GB czy PERC serii 9. Decydując się na serwer marki Dell otrzymujemy wsparcie techniczne wysokiej jakości. Gwarancja bezawaryjności i maksymalnej ciągłości pracy na pewno zachęci wiele firm do zainwestowania w tego typu urządzenie.

Dane przechowywane na serwerze są w pełni bezpieczne, niemożliwe jest zatem ich usunięcie lub wykradnięcie. Producent zadbał o wyposażenie swoich urządzeń w innowacyjne rozwiązania, dlatego też sprawdzą się one doskonale w szkołach, przedszkolach, prokuraturach, sądach bądź innego rodzaju instytucjach publicznych.

Napisane przez Materiały partnera

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recenzja dysku SureFire GX3

Professional gamers cafe room with powerful personal computer game chair blue color. Concept cyber sport arena.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotela gamingowego?