The Cayo Perico Heist - nowe DLC do GTA Online

GTA Online The Cayo Perico Heist zagości na naszych komputerach już 15 grudnia. Owe DLC jest zapowiadane jako największa aktualizacja do GTA Online w historii, która ma wprowadzić m.in. zupełnie nową wyspę i okręt podwodny.

Aktualizacja The Cayo Perico Heist została zapowiedziana zaledwie kilka dni temu i już zdążyła rozgrzać do czerwoności społeczność skupioną wokół Grand Theft Auto Online i Rockstar Games. Krótki teaser i wzmianka na stronie internetowej Rockstara, opisują The Cayo Perico Heist jako największą aktualizację, kiedykolwiek dodaną do GTA Online. To mocne słowa, zważywszy na ilość aktualizacji, jaką gra już otrzymała. Wśród świetnych dodatków do GTA Online, mogliśmy już cieszyć oczy takimi kwiatkami, jak The Diamond Casino & Resort (w Polsce niestety niedostępne bez VPN); genialne After Hours, pełne klimatycznych nocnych klubów i prawdziwych DJów; oraz Import/Export, które wzbogaciło GTA Online o całą masę świetnych pojazdów lądowych.

The Cayo Perico Heist okręt podwodny gta online

DLC The Cayo Perico Heist do Grand Theft Auto Online, jak przekonuje Rockstar Games, zabierze nas do superstrzeżonej tropikalnej wyspy, zamieszkanej przez jednego z największych baronów narkotykowych. Cayo Perico ma być istną twierdzą, rojącą się od agentów ochrony. Nasze zadanie - przeprowadzić skok milenium i oskubać tego wielkiego barona narkotykowego. Aktualizacja ma wprowadzać nowe, taktyczne uzbrojenie i kolejne modele pojazdów. Co Rockstar wyszczególnia w swoim opisie nowej aktualizacji do GTA Online, to możliwość unikalnego przeprowadzenia skoku, do którego będziemy mogli podejść z grupą znajomych lub w pojedynkę. Twórcy nie zdradzają jednak większych szczegółów co do tego, jak miałaby wyglądać owa „nowa filozofia napadu”.

Aktualizacja do gta online

Aktualizacja do GTA: Online The Cayo Perico Heist

Z dużych nowości, jakimi uraczy nas nowa aktualizacja, pojawi się także okręt podwodny, jednak Rockstar wypowiedział się o nim bardzo zdawkowo. Co wiemy na pewno – to, że na teaserze prezentuje się  f e n o m e n a l n i e. Okręt podwodny w GTA Online, ma odznaczać się ciężkim uzbrojeniem i dużą liczbą niespodzianek, którymi będzie mógł nas zaskoczyć. Nie wiemy jednak, czy będzie można bezpośrednio zasiąść za jego sterami – a byłoby miło, gdyby Rockstar Games dał nam możliwość pływania okrętem podwodnym, nie tylko w okolicach Cayo Perico. Oprócz militarnych aspektów dodatku, DLC ma zawierać także nowe miejsca spotkań i zabawy ze znajomymi, nowych DJów i generalnie sporo nowej treści

"Przygotujcie się, by zinfiltrować rezydencję na odległej wyspie należącej do jednego z największych baronów narkotykowych. The Cayo Perico Heist to największa, najzuchwalsza i najbardziej emocjonująca aktualizacja Grand Theft Auto Online w historii."

Rockstar Games

Rockstar Games nie zwykł rzucać słów na wiatr, toteż istnieje spora szansa, że owa aktualizacja do GTA Online dostarczy nam sporą dawkę zabawy i przykuje na kolejne godziny długiej rozgrywki w Grand Theft Auto Online. Teaser prezentuje się świetnie i potwierdza huczne zapowiedzi na stronie internetowej Rockstar. Aktualizacja zagości na naszych komputerach i konsolach już 15 grudnia 2020 roku. A! No i miejmy nadzieję, że praca nad The Cayo Perico Heist GTA Online, nie wpłynie negatywnie na prace nad następcą Grand Theft Auto V. 

Redakcja

GameSouls.pl to portal powstały w 2020 roku, od podstaw budowany przez graczy dla graczy. Tworzymy poradniki, recenzje oraz publicystykę o grach i dziełach popkultury. Wszystko bez banerów reklamowych na całe strony.