Stardew Valley - Gdzie kupić zwierzęta

stardew valley gdzie kupić zwierzęta

Stardew Valley to spokojny symulator farmy. Jak każda farma, także i nasza w grze, nie może się obejść bez odpowiednio bogatej zagrody dla zwierząt. Dlatego w poniższym poradniku wyjaśniamy, gdzie kupić zwierzęta w Stardew Valley.

Stardew Valley zawiera multum sposobów na rozbudowanie naszej farmy. Poczynając od rolnictwa – w grze możemy zajmować się uprawą różnych gatunków roślin, których plony możemy następnie sprzedać. Jednakże rośliny uprawne to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy i rozwój farmy. Zwierzęta w Stardew Valley to obowiązek, dla każdego kto chce w pełnym wymiarze skorzystać z możliwości, jakie oferuje gra. Jednakże tutaj sprawa nie jest aż tak prosta, dlatego przygotowaliśmy poradnik, gdzie kupić zwierzęta w Stardew Valley.

stardew valley gdzie kupić zwierzęta

Gdzie kupić zwierzęta w Stardew Valley

W grze występują dwa rodzaje zwierząt, które dzielą się ze względu na infrastrukturę, jaka jest potrzebna do ich hodowli. Pierwszy rodzaj, to zwierzęta, które będziemy hodować w kurniku. Żeby zdobyć kurnik, musimy udać się do Robin w Carpenter’s Shop. W zamian za 4000 sztuk złota, 300 kawałków drewna i 100 kawałków kamienia, wykona dla nas kurnik. Lecz to nie koniec, gdyż musimy jeszcze wiedzieć, gdzie kupić zwierzęta. Zwierzęta w Stardew Valley możemy kupić od Marnie. Jej farma znajduje się na południe, niemal bezpośrednio przy naszej.

marnie's ranch

Drugi rodzaj zwierząt w Stardew Valley to te, do hodowli których potrzebna jest stodoła. By posiadać własną stodołę na naszej farmie, ponownie musimy udać się do Robin w Carpenter’s Shop. Koszt stodoły, to 6000 sztuk złota, 350 drewna i 150 kamienia. Gdy już będziemy posiadać farmę, kolejny raz udajemy się do Marnie, celem zakupu zwierząt.

Stardew Valley to bardzo rozbudowany symulator farmy, toteż gra bez zajmowania się hodowlą zwierząt sprawi, że nie doświadczymy wszystkich aspektów tej świetnej produkcji. Wiedza, gdzie kupić zwierzęta w Stardew Valley, nie dla każdego jest tak oczywista, dlatego zdecydowaliśmy się przygotować ten poradnik do gry. Stardew Valley zawiera dużo więcej zadań do wykonania i sposobów na rozwój farmy – sprawdź nasze inne poradniki.

Zobacz także:

gdzie sprzedawać stardew valley

Gdzie sprzedawać w Stardew Valley

Autorstwa