Losuj pierwszy item
Losuj drugi item
Losuj trzeci item
Losuj źródło światła

Phasmophobia Randomizer – jak zwiększyć poziom trudności?

Phasmophobia Randomizer to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zwiększyć poziom trudności gry w Phasmophobia. To prosta aplikacja, która znacznie zmieni doświadczenia płynące z gry w symulator pogromców duchów. Wszystkie mapy znasz jak własną kieszeń, a poszczególne rodzaje duchów nie robią już na tobie wrażenia? Sprawdź nasz Phasmophobia Randomizer. Zasady są proste – losujesz po kolei 3 przedmioty i źródło światła, a potem wchodzisz do gry używając jedynie tych rzeczy, które wylosowałeś. Tak mała zmiana, a zmienia tak wiele. Gra w Phasmophobia przy pomocy ograniczonej puli przedmiotów, całkowicie odmienia doświadczenia płynące z rozgrywki. Jeżeli zastanawiasz się, jak zwiększyć poziom trudności w Phasmophobia, sprawdź Phasmophobia Randomizer.


Próba identyfikacji ducha, przy pomocy niepełnego zestawu dowodów, znacznie podnosi poziom trudności gry Phasmophobia. W takiej sytuacji musimy zdać się na własną intuicję i zidentyfikować typ zjawy zwracając uwagę na jego zachowanie i cechy szczególne – jak działalność w określonej temperaturze czy szczególne zdolności unoszenia wielu przedmiotów naraz.

Phasmophobia Randomizer – zmienia sposób gry

Phasmophobia randomizer całkowicie zmienia doświadczenia płynące z gry w Phasmophobia. Wyobraź sobie chodzenie po Asylum, szukanie ducha bez żadnego użytecznego sprzętu – ze świeczką jako twoje jedyne źródło światła. Randomizer odwraca rozgrywkę o 180 stopni. Jeżeli Gra zaczęła Cię nudzić i chcesz zwiększyć poziom trudności gry Phasmophonia – koniecznie sprawdź nasz Randomizer.


Gwarancja satysfakcji z narzędziem do zwiększenia poziomu trudności gry. Randomizer do Phasmophobia to gwarancja mocnych wrażeń – z nim rozgrywka nigdy się nie znudzi. Wnieś swoje doświadczenia na zupełnie nowy poziom. Świeczka lub latarka UV jako konwencjonalnej mocnej latarki? Head mounted camera zamiast termometru? Bycie pogromcą duchów, który szuka duchy bez sprzętu do szukania duchów? Phasmophobia randomizer zagwarantuje ci te – i jeszcze więcej doświadczeń!

Randomizer do Phasmophobia

Jak zwiększyć poziom trudności Phasmophobia? Randomizer do Phasmophobia to najlepsze rozwiązanie. Idealne w swej prostocie. Po prostu wylosuj 3 itemy i 1 źródło światła i wejśc do rozgrywki używając JEDYNIE WYLOSOWANYCH PRZEDMIOTÓW. To ważne, by nie oszukiwać - jeżeli Randomizer wylosował Ci jedynie świeczkę, jako źródło światła - to musisz iść ze świeczką. Zaufaj Phasmophobia Randomizer - nawet jeśli zestaw wylosowanych przedmiotów, wydaje ci się ekstremalnie bezsensowny.